GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 6732340
nr 673 2340
Matservisdelar
ca 35 del, Vineta
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 december 2010
kl 19:27:31
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr